Obaly na iPady

Obaly na iPady

Chcete uchránit své iPady od mechanického poškození a poškrábání a nemůžete si vybrat vhodný obal, který by ladil Vašemu oku a byl příjemný i na dotek? Obaly na iPady Santoro London se vyznačují velice precizním a kvalitním zpracováním, díky kterému už nebudete chtít žádný jiný obal ani vidět. A jako takový „bonus“ můžete na svém iPady mít takové malé pěkné umělecké dílo. A to už by za to stálo, co myslíte? Santoro London totiž se svými výtvarnými motivy na svých výrobcích sklízí pravidelně řadu ocenění světového formátu. Spojení s Gorjuss samozřejmě funguje i zde.

Pozn.: Více o oceněních, designových vyznamenních a dalších úspěchách Santoro London na poli výtvarného umění a designu se můžete dočíst také v Historii společnosti.

 

Obaly na iPad Santoro London

obal na iPad Santoro obal na iPad Santoro obal na iPad Santoro obal na iPad Santoro obal na iPad Santoro obal na iPad Santoro obal na iPad Santoro obal na iPad Santoro obal na iPad Santoro obal na iPad Santoro obal na iPad Santoro obal na iPad Santoro

Největší výběr obalů na iPady nabízí samozřejmě výrobce na svém oficiálním internetovém obchodě zde: http://www.santoro-london.com/shop. Pokud ovšem nechcete objednávat ze zahraničních internetových obchodů, zkuste oficilní český Santoro London e-shophttp://www.differentfashion.cz/cs/109-santoro.

 

Napsat komentář