Santoro London a jejich peněženky

Peněženky Santoro London z nové kolekce

Peněženky Santoro London přináší pro rok 2014 řadu nových motivů, zajímavých detailů a originálních prvků, díky kterým si určitě získají vaše srdce. Ve spojení s precizním zpracováním pak bez nadsázky vznikne umělecké dílo, ve kterém bude radost nosit svoje penízky.

Z kolekce Gorjuss jsou v aktuální sezóně 2014 velmi oblíbené podlouhlé peněženky na zip, ve kterých není potřeba přehýbat bankovky. Dále tyto peněženky nabízí oddělený prostor na mince a další kapsičky na doklady. Díky velmi kvalitnímu a důmyslnému zpracování se tyto peněženky nikdy nedeformují a nevznikají pak známé beztvaré a polorozpadlé peněženky, ve kterých je skoro riziko nosit větší obnos.

112 114 122 132


 

A pokud nechcete velké peněženky vhodné na běžné nošení a hledáte-li peněženku pouze na omezený počet mincí, případně bankovek, zkuste tzv. kapsičky. Tyto designové peněženky jsou stvořeny pro pár drobných mincí a díky svému malému rozměru jsou velice praktické a užitečné – protože né vždy je zapotřebí mít u sebe velkou peněženku se všemi doklady apod.

211 212 222 221


A do třetice je kompromis mezi malou peněženkou vhodnou pro mince, případně několik menších bankovek a mezi velkou – podlouhlou peněženkou, která je skvělá jako „primární“ peněženka na všechyn doklady a další nezbytné věci, které v peněžence nosíme. Střední peněženky nabízí dostatečný komfort při nošení v jakékoliv kapse. Umělý povrch evokující iluzi pravé kůže zaručuje vždy příjemný fyzický kontakt.

TIP. Nemáte v čem nosit svojí peněženku Santoro London? Zkuste se poohlédnout po kabelkách nebo crossbody kabelkách třeba od značky Desigual.

Napsat komentář