Roztomilý zápisník

Zápisníky a deníky

Stylové zápisníky a deníčky Santoro na Vás dýchnou nezaměnitelnou atmosférou, díky které bude každá Vaše poznámka příjemným zážitkem. Designové zápisníky Santoro London jsou prodávány v mnoha barevných variantách a s velkým množstvím nápaditých a originálních motivů. Pro svůj úspěch mají zápisníky Santoro London zastoupení ve všech zásadních kolekcích: Gorjuss, Mirabelle, Willow, Watercolour Birds, Once upon a time, Eclectic, Scottie Dogs, Miss Butterfly, 101 ways, Cats a Owls. Výběr je takřka nekonečný, takže na své si přijde úplně každý. Rozměry jsou 9,5 cm x 17,5 cm a propiska k zápisníku je samozřejmmostí.

zápisníky a deníčky Santoro zápisníky a deníčky Santoro zápisníky a deníčky Santoro zápisníky a deníčky Santoro zápisníky a deníčky Santoro zápisníky a deníčky Santoro zápisníky a deníčky Santoro zápisníky a deníčky Santoro zápisníky a deníčky Santoro zápisníky a deníčky Santoro zápisníky a deníčky Santoro zápisníky a deníčky Santoro

Kde zakoupit zápisníky Santoro London?

Zápisníky Santoro London nakupujte na oficiálních stránkách výrobce nebo na e-shopu oficiálního českého prodejce Different Fashion.

Napsat komentář